null

SAVUNMA SANAYİ

2004 yılında fonksiyonel dış giyim, balistik koruyucu vücut ve araç zırh sistemleri üretmek amacıyla kurduğumuz firmamız, 2006 yılından beri Milli Savunma Bakanlığı’ndan onaylı Nato ve Milli Tesis Güvenlik Belgesi sahibidir.

Su geçirmez ve nefes alabilir soğuk iklim kıyafetleri, yanması geciktirilmiş itfaiye ve petro-kimya endüstrisi kıyafetleri, uyku tulumları, kişisel çadır sistemleri, sırt çantaları gibi fonksiyonel dış giyim ürünleri müşteri istekleri göz önünde bulundurularak tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Kurulu üretim kapasitesi, ürün cinsine göre yüksektir. Üretimimizde bulunan ürünlerimiz arasında; Balistik Miğferler, Balistik Yelekler, Balistik Kalkanlar, Su Geçirmez ve Nefes Alabilen Kıyafetler, KBRN Kişisel Koruyucu Kıyafet Sistemleri, Yanması Geciktirilmiş Kıyafetler, Uyku Tulumu ve Çadırlar, Taşıyıcı Yelekler ve Sırt Çantaları, Hava Yastıklı (Airbag) Yelek ve Ceketler yer almaktadır. Savunma Sanayiine yönelik ürünlerimiz ile Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğüne hizmet vermektedir.

Bomba Uzmanı Koruyucu Kıyafeti

Tüfek Mermisine Karşı Başlık

Taşınabilir Şarapnel Kalkanı

Plate Carrier

Balistik Koruyucu El Kalkanı